Клей епоксидний Tenax Rivo 15 RIV15BEZ (A+B) Paglierino бежевий 1+1 л





Епоксидний клей Tenax Rivo 15 (A+B) Paglierino являє собою професійний двокомпонентний склад бежевого кольору, призначений для міцного склеювання натурального та штучного каменю, а також різних будівельних матеріалів. Завдяки густій тиксотропній консистенції клей зручно наноситься на вертикальні та горизонтальні поверхні, не розтікається та забезпечує акуратне виконання монтажних робіт.
Склад має високі адгезійні властивості та підходить для роботи з мармуром, гранітом, кварцовим агломератом, штучним каменем, металом та іншими поверхнями. Клей стійкий до впливу вологи, морозу та перепадів температур, що дозволяє використовувати його як усередині приміщень, так і для зовнішніх робіт. Бежевий колір робить склад зручним для роботи зі світлими та природними відтінками каменю.
Компоненти змішуються у рівній пропорції 1:1, утворюючи однорідну робочу масу з часом желатинізації 15–20 хвилин. Після повного затвердіння клей формує міцне та довговічне з’єднання, стійке до механічних навантажень і експлуатаційних впливів. Висока надійність та універсальність роблять Tenax Rivo 15 затребуваним рішенням для професійного застосування.
Характеристики:
- Тип: двокомпонентний епоксидний клей.
- Модель: Tenax Rivo 15 (A+B) Paglierino RIV15BEZ.
- Колір: бежевий.
- Призначення: склеювання натурального та штучного каменю, металу та будівельних матеріалів.
- Сумісність: мармур, граніт, кварцовий агломерат, штучний камінь, метал та інші поверхні.
- Консистенція: густа тиксотропна паста.
- Пропорція змішування: 1:1 (100 + 100).
- Густина при 25°C: 1,4 / 1,4 г/см³.
- В’язкість при 25°C: тиксотропна паста.
- Час желатинізації при 25°C: 15–20 хвилин.
- Час збереження липкості у тонкому шарі при 25°C: 120 хвилин.
- Час повного затвердіння при 25°C: 24 години.
- Мінімальна температура реакції: +10°C.
- Температура експлуатації: від -25°C до +60°C.
- Об’єм комплекту: 2 л (1 л + 1 л).
- Вага: 2,7 кг.
- Особливості: висока адгезія, вологостійкість, морозостійкість, бежевий колір, можливість внутрішнього та зовнішнього застосування.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tenax |
| Країна виробник | Італія |
| Тип клею | Епоксидний клей |
| Тип використання | Універсальний |
| Стан клею | Пастоподібний |
| Кількість компонентів | Двокомпонентний |
| Мінімальна температура експлуатації | -25 град. |
| Максимальна температура експлуатації | 60 град. |
| Час повного затвердіння розчину | 24 годин |
| Колір | Бежевий |
- Ціна: 2 888 ₴/комплект
