Диск алмазний відрізний Distar Shine 76x0,6 76 мм





Алмазний відрізний диск Distar Shine призначений для надточного різання керамограніту та керамічної плитки. Завдяки ультратонкому алмазному шару товщиною всього 0,6 мм інструмент забезпечує максимально акуратний і чистий різ, дозволяючи отримувати рівну кромку практично без сколів і додаткової обробки.
Використання дрібнодисперсного алмазного зерна та тонкої ріжучої кромки забезпечує високу точність роботи й значно знижує опір під час різання. Це дозволяє виконувати різ швидше і легше порівняно зі звичайними дисками, а також зменшує навантаження на інструмент. У результаті збільшується час роботи акумуляторних кутових шліфувальних машин без підзарядки.
Диск діаметром 76 мм призначений для компактних кутових шліфувальних машин і особливо зручний під час виконання точних робіт та різання у важкодоступних місцях. Для досягнення найкращого результату рекомендується використовувати диск із водяним охолодженням, що підвищує якість різу та збільшує ресурс інструмента.
Характеристики:
- Діаметр: 76 мм.
- Товщина круга: 0,6 мм.
- Посадковий діаметр: 10 мм.
- Кількість сегментів: 7.
- Охолодження: з водою.
- Призначення: кераміка, керамограніт.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | DISTAR |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення | Відрізний |
| Обробка матеріалу | Керамічна плитка, Керамограніт |
| Вид обробки | Чистий рез |
| Діаметр зовнішній | 76 мм |
| Діаметр внутрішній | 10 мм |
| Товщина | 0.6 мм |
| Кількість сегментів | 7 |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
- Ціна: 1 540 ₴


