Ніж сегментний із лезом 18 мм ізольований Tajima Premium Cutter DC540N верхній автоматичний фіксатор





Універсальний ніж Tajima Premium Cutter DC540N – це інструмент найвищої якості, розроблений спеціально для роботи в екстремальних умовах на будівельному майданчику. Цей ніж виділяється над ринком набором можливостей. Tajima – єдиний виробник, який використовує металеву основу із високоякісної інструментальної сталі. Це забезпечує надійність, міцність та тривалий термін служби ножа.
Основа ножа пройшла багаторазове загартування в масляній ванні, що робить її виключно стійкою до стирання, зносу, падінням і механічним навантаженням. Tajima Premium Cutter DC540N призначений для довгострокового та надійного використання.
Ніж має довжину леза 100 мм, ширину 18 мм і товщину 0,5 мм, що забезпечує чудову функціональність та багатогранний спектр застосування. Легка вага ножа в 150 грам дозволяє працювати з ним без утоми, навіть при тривалих завданнях.
Ніж має фірмовий ергономічний дизайн. Двокомпонентна рукоятка забезпечують комфортне та безпечне використання ножа, захищаючи долоні від потертостей та забезпечуючи надійне захоплення.
Tajima Premium Cutter DC540N - це надійний та міцний універсальний ніж, який стане незамінним інструментом для професіоналів у будівництві та інших галузях, де потрібна висока продуктивність та надійність. Надійність, функціональність та комфорт використання роблять його чудовим вибором для вимогливих користувачів.
Характеристики:
- Висувне лезо: так.
- Можливість заміни леза: так.
- Матеріал: пластик, метал.
- Довжина різальної частини леза: 80 мм.
- Довжина леза: 100 мм.
- Товщина леза: 0,5 мм.
- Кут леза: 60 градусів.
- Ширина леза: 18 мм.
- Кількість секцій леза: 8.
- Довжина однієї різальної секції: 10 мм.
- Довжина ножа: 18 см.
- Вага: 150 грам.
- Додатково: укомплектований ультра-гострим лезом Razar Black Blade.
- Призначення: робота зі шпалерами, папером, оракалом, картоном, плівкою для тонування і так далі.
- Особливості: закритий протиударний корпус.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tajima |
| Країна виробник | Японія |
| Тип інструменту | Ніж |
| Форм-фактор | висувний |
| Довжина леза | 100 мм |
| Ширина леза | 18 мм |
| Довжина інструменту | 187 мм |
| Прогумована рукоятка | Так |
| Вага | 150 г |
| Стан | Новий |
- Ціна: 448 ₴





