Диск алмазний Shijing 110 мм 110х1,3х20х12 мм




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Алмазний диск Shijing використовується для різання різних матеріалів, таких як плитка, камінь та мармур. Вони є інструментами з тонким алмазним шаром на поверхні, який забезпечує високий ступінь різання та зносостійкості.
Диск Shijing має діаметр 110 мм, товщина 1,3 мм, висота алмазного шару 12 мм, посадкове місце 20 мм.
При використанні даного алмазного диска з відповідним інструментом (що має шпиндель з діаметром 20 мм) ви зможете робити сухе різання плитки, каменю та мармуру. Однак, завжди переконайтеся в безпеці, щоб уникнути можливих травм або пошкоджень обладнання.
Характеристики:
- Діаметр: 110 мм.
- Діаметр посадкового місця: 20 мм.
- Товщина 1,3 мм.
- Висота алмазної кромки: 12 мм.
- Вид різу: сухий.
- Особливості: наявність у комплекті кільця перехідника для встановлення на посадкове місце діаметром 16 мм.
- Призначення: плитка 10 мм (сухе різання) 45 м, плити кам'яні 12 мм (сухе різання) 18 м, мармур 20 мм 80 м.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Shijing |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Відрізний |
| Обробка матеріалу | Камінь, Керамічна плитка, Мармур, Штучний камінь |
| Діаметр зовнішній | 110 мм |
| Діаметр внутрішній | 20 мм |
| Товщина | 1.3 мм |
| Кількість сегментів | 1 |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
- Ціна: 449 ₴
