Диск алмазний відрізний YATO 115x2,1x22,2 мм YT-6012




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Диск для різання YATO 115x2,1x22,2 (YT-6012) - це чудове рішення для всіх, хто шукає високоякісний інструмент для максимально ефективної роботи. Виготовлений із міцного матеріалу, цей диск забезпечує чудовий результат при мокрому різанні керамічної плитки, скла та інших матеріалів. З його допомогою, Ви можете легко та зручно виконувати різання з високою точністю та максимальною продуктивністю. Компанія YATO відома своїм якісним та надійним інструментом, і диск YT-6012 не є винятком. З його міцністю, відмінною якістю матеріалів та зручністю використання, цей диск – незамінний інструмент для професіоналів та любителів.
Характеристики:
- Сегментність: суцільний.
- Діаметр: 115 мм.
- Висота алмазної кромки: 5,3 мм.
- Товщина диска: 2,1 мм.
- Оберти: 12000 об/м.
- Лінійна швидкість: 80 м/с.
- Призначення: скло, керамічна плитка.
- Використання: мокрий різ.
- Вага брутто: 0.115 кг.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Yato |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Відрізний |
| Обробка матеріалу | Кераміка, Керамічна плитка, Скло |
| Вид обробки | Чистий рез |
| Матеріал кола | Алмаз, Сталь, Твердий сплав |
| Діаметр зовнішній | 115 мм |
| Діаметр внутрішній | 22.23 мм |
| Товщина | 2.1 мм |
| Кількість сегментів | 1 |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
- Ціна: 159,50 ₴
