Диск алмазний BIHUI Super Thin Turbo 115 мм


Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Цей диск можна описати як універсальний – будь-яка плитка. Диск має товщину кромки 1,2 мм. Призначений для чистового сухого та мокрого різання твердої кераміки, керамограніту, гранітної та мармурової плитки. Також часто використовується для розшивання швів.
Характеристики:
- Діаметр: 115 мм.
- Призначення: для керамограніту, граніту, твердої кераміки, мармуру, всі види каменю.
- Для інструменту: КШМ.
- Посадковий діаметр: 22,23 мм.
- Товщина ріжучої кромки: 1,2 мм.
- Ширина алмазного напилення: 10 мм.
- Максимальна кількість обертів: 13300 об/хв.
- Вид різання: сухий.
Не підходять для електричних плиткорізів.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | BIHUI |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Відрізний |
| Обробка матеріалу | Керамічна плитка, Плитка, Граніт, Кераміка, Керамограніт, Мармур, Камінь |
| Вид обробки | Чистий рез |
| Матеріал кола | Алмаз, Твердий сплав |
| Діаметр зовнішній | 115 мм |
| Діаметр внутрішній | 22.23 мм |
| Товщина | 1.2 мм |
| Кількість сегментів | 1 |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
- Ціна: 690 ₴
