Алмазний диск BIHUI 115 мм B-SPEEDY 115*1,4*10*22,23 мм





Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Алмазний диск BIHUI B-SPEEDY це тонкий диск (товщина 1,4 мм) для швидкого та чистого різання керамограніту та твердої кераміки. Придатний для сухого та мокрого різу.
Найкращий результат BIHUI B-SPEEDY показує при різі керамограніту і твердої кераміки товщиною до 10 мм. Має великий ресурс та високу швидкість різання.
Алмазний диск BIHUI B-SPEEDY - це один з кращих дисків для різання керамограніту за допомогою УШМ, а також на електричних верстатах.
Корпус диска, посилений фланцем, що дозволяє витримувати навантаження на твердому матеріалі, надає йому підвищеної міцності на вигин, дозволяє використовувати його на високих обертах під прямим кутом.
Характеристики:
- Виробник: BIHUI (Біхай).
- Діаметр: 115 мм.
- Призначення: для тонкого керамограніту і твердої кераміки.
- Для інструменту: плиткоріз, УШМ.
- Посадковий діаметр: 22,23 мм.
- Товщина ріжучої кромки: 1,4 мм.
- Посилення фланцем: Так, ∅55 мм.
- Вид різання: сухе або різання з охолодженням водою.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | BIHUI |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Відрізний |
| Обробка матеріалу | Плитка, Кераміка, Керамічна плитка, Керамограніт |
| Вид обробки | Швидкий різ, Чистий рез |
| Матеріал кола | Алмаз, Твердий сплав |
| Діаметр зовнішній | 115 мм |
| Діаметр внутрішній | 22.23 мм |
| Товщина | 1.4 мм |
| Кількість сегментів | 1 |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
- Ціна: 700 ₴

