Диск алмазний Shijing 105 мм для заокруглення крайки посадковий діаметр 20 мм




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Алмазний диск для закруглення кромки Shijing Ø105 мм створений для обробки підлогових плит, підвіконь, плінтусів, створених з:
- натурального каменю - мармуру, граніту, кварцу;
- штучного каменю (керамограніта);
- кераміки;
- скла.
Товщина: 10мм.
Посадочне місце: 20мм.
Диск відмінно збалансован, що дозволяє мінімізувати вібрації і звести нанівець відхилення від наміченої траєкторії.
- Это обеспечивает ему высокую эффективность и точность результата.
- Для работы с данными диском не нужно водоохлаждение, однако его использование никак ему не повредит.
- Среди преимуществ данной модели - высокая прочность алмазоносного слоя и диска в целом, его медленный износ и возможность длительного использования.
- Кроме того, диск работает очень плавно и аккуратно, даже при больших оборотах и не травмирует хрупкие поверхности, снимая материал постепенно, равномерно и аккуратно.
- Алмазний диск для закруглення кромки стане відмінним помічником професіонала і зробить його роботу швидше і продуктивніше.
Характеристики:
- Діаметр посадкового місця: 20 мм.
- Діаметр диска: 105 мм.
- Товщина 10 мм.
- Призначення: для скруглення кромки натурального каменю, мармуру, граніту, кварцу, штучного каменю (керамограніту), кераміки, скла.
- Вид роботи: сухий, мокрий.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Shijing |
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр зовнішній | 105 мм |
| Діаметр внутрішній | 20 мм |
| Товщина | 10 мм |
| Кількість сегментів | 1 |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
- Ціна: 1 949 ₴
