Круг алмазний відрізний 1A1R 350x1,8x10x32 Distar Hard Ceramics Advanced



Керамограніт будь-якої товщини Диск для швидкісного різання керамограніта, твердою кераміки. Виробники керамічної плитки, керамограніта постійно працюють над підвищенням морозостійкості, стійкості на стирання, збільшенням товщини. Керамогранітна плитка товщиною 20 мм і вище стає все більш популярною. Такі зміни ведуть до зниження оброблюваності і вже звичайні алмазні диски не завжди справляються з завданням. Алмазний диск Distar Hard Ceramics Advanced спеціально створений для різання товстого і міцного керамограніта. До складу алмазоносного шару диска включені графітові чіпси, які створюють мікропористу структуру і виступають у ролі твердого мастила. Алмазоносний шар схильний лазерної сегментації, що знижує вплив термічних навантажень на диск. Все це забезпечує можливість ефективної різання товстої і міцної керамогранітної плитки Диски випускаються в діаметрах 200 - 350 мм, з посадковим місцем 25,4 мм Застосовуються на верстатах-плиткорезах з охолодженням води.
Характеристики:
- Діаметр: 350 мм.
- Діаметр посадковий: 32 мм.
- Товщина: 1.8 мм.
- Висота алмазної кромки: 10 мм.
- Максимальна кількість обертів: 3450 об/хв.
- Максимальна швидкість: 63 м/сек.
- Тип різу: мокрий.
- Призначення: швидкісне різання твердої кераміки та керамогранітної плитки товщиною 20 мм.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | DISTAR |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення | Відрізний |
| Обробка матеріалу | Керамограніт |
| Вид обробки | Швидкий різ |
| Діаметр зовнішній | 350 мм |
| Діаметр внутрішній | 32 мм |
| Товщина | 1.8 мм |
| Кількість сегментів | 20 |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Суцільний |
| Вага без упаковки, кг | 1.25 |
| Висота без упаковки, мм | 10 |
| Вага в упаковці, кг | 1.34 |
| Діаметр, мм | 350 |
| Робочий матеріал | керамічна плитка настінна;керамічна плитка на підлозі;керамограніт;керамограніт особливо твердий |
| Висота алмазного шару, мм | 10 |
| Код УКТ ЗЕД | 6804 |
| Висота в упаковці, мм | 15 |
| Код ЕАН (штрих-код) | 4820245280236 |
| Сумісність з яким інструментом | Плиткоріз;Верстат мостового типу (мобільний) |
| Товщина алмазного шару, мм | 1.8 |
| Торговельна марка | DiStar |
| Діаметр посадочного отвору, мм | 32 |
| Гарантія | Згідно умов заводу виробника |
| Вид диска | Алмазний |
- Ціна: 3 650 ₴
