Круг алмазний відрізний 1A1R 230x1,6x10x25,4 Distar Hard Ceramics Advanced



Керамограніт будь-якої товщини Диск для швидкісного різання керамограніта, твердою кераміки. Виробники керамічної плитки, керамограніта постійно працюють над підвищенням морозостійкості, стійкості на стирання, збільшенням товщини. Керамогранітна плитка товщиною 20 мм і вище стає все більш популярною. Такі зміни ведуть до зниження оброблюваності і вже звичайні алмазні диски не завжди справляються з завданням. Алмазный диск Distar Hard Ceramics Advanced специально создан для резки толстого и прочного керамогранита. В состав алмазоносного слоя диска включены графитовые чипсы, которые создают микропористую структуру и выступают в роли твердой смазки. Алмазоносный слой подвержен лазерной сегментации, снижающий воздействие термических нагрузок на диск. Все это обеспечивает возможность эффективной резки толстой и прочной керамогранитной плитки Диски выпускаются в диаметрах 200 - 350 мм, с посадочным местом 25,4 мм. Применяются на станках-плиткорезах с охлаждением водой.
Характеристики:
- Діаметр: 230 мм.
- Діаметр посадковий: 25.4 мм.
- Товщина: 1.6 мм.
- Висота алмазної кромки: 10 мм.
- Максимальна кількість обертів: 3300 об/хв.
- Максимальна швидкість 40 м/с.
- Тип різу: мокрий.
- Призначення: швидкісне різання твердої кераміки та керамогранітної плитки товщиною 20 мм.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | DISTAR |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення | Відрізний |
| Обробка матеріалу | Керамограніт |
| Вид обробки | Швидкий різ |
| Діаметр зовнішній | 230 мм |
| Діаметр внутрішній | 25.4 мм |
| Товщина | 1.6 мм |
| Кількість сегментів | 13 |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Суцільний |
| Вага без упаковки, кг | 0.434 |
| Висота без упаковки, мм | 10 |
| Вага в упаковці, кг | 0.524 |
| Діаметр, мм | 230 |
| Робочий матеріал | керамічна плитка настінна;керамічна плитка на підлозі;керамограніт;керамограніт особливо твердий |
| Висота алмазного шару, мм | 10 |
| Код УКТ ЗЕД | 6804 |
| Висота в упаковці, мм | 15 |
| Код ЕАН (штрих-код) | 4820067459827 |
| Сумісність з яким інструментом | Плиткоріз;Верстат мостового типу (мобільний) |
| Товщина алмазного шару, мм | 1.6 |
| Торговельна марка | DiStar |
| Діаметр посадочного отвору, мм | 25.4 |
| Гарантія | Згідно умов заводу виробника |
| Вид диска | Алмазний |
- Ціна: 1 790 ₴
