Круг алмазний відрізний 1A1R 180x1,4x25x25,4 диск Distar Edge



Чіткий різ під кутом 45 градусів При виконанні запилу кромки плитки та керамограніту під кутом 45 градусів, всі майстри стикаються з проблемою відведення диску Це повязане з нежорсткістю корпусу алмазного диску та недостатньою ріжучою здатністю Алмазний диск 1A1R Edge, створений для різання під кутом 45 градусів, з легкістю вирішує це питання. Стовщена ступиця додає корпусу жорсткості, не дозволяючи диску ухилятися в бік. Широкий алмазоносний шар армує систему. У його конструкції «сендвіч» закладено великий алмаз в центрі та дрібний по краях. Таке рішення забезпечує високу продуктивність різання та чистову підшліфовку кромки одночасно. Цей інноваційний продукт залишить в минулому складності з виконанням заусовки під 45 градусів. Ефективно працює з керамічною плиткою та керамогранітом. Виготовляється в діаметрах 180, 200, 230, 250 мм з посадковим отвором 25,4 мм. Застосовується на верстатах-плиткорізах із застосуванням водяного охолодження.
Характеристики:
- Діаметр: 180 мм.
- Діаметр посадковий: 25,4 мм.
- Товщина: 1.4 мм.
- Висота алмазної кромки: 25 мм.
- Максимальна кількість обертів: 3400 об/хв.
- Максимальна швидкість: 32 м/сек.
- Тип різу: мокрий.
- Призначення: різання керамічної плитки та керамограніту з виконанням задирки під 45 градусів.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | DISTAR |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення | Відрізний |
| Обробка матеріалу | Керамічна плитка, Керамограніт |
| Вид обробки | Швидкий різ, Чистий рез, Шліфування |
| Діаметр зовнішній | 180 мм |
| Діаметр внутрішній | 25.4 мм |
| Товщина | 1.4 мм |
| Кількість сегментів | 1 |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | 1A1R |
| Вага без упаковки, кг | 0.295 |
| Вага в упаковці, кг | 0.385 |
| Діаметр, мм | 180 |
| Робочий матеріал | керамічна плитка настінна;керамічна плитка на підлозі;керамограніт |
| Висота алмазного шару, мм | 25 |
| Код УКТ ЗЕД | 6804 |
| Висота в упаковці, мм | 30 |
| Код ЕАН (штрих-код) | 4820067459810 |
| Сумісність з яким інструментом | плиткорез |
| Товщина алмазного шару, мм | 1.4 |
| Торговельна марка | DiStar |
| Діаметр посадочного отвору, мм | 25.4 |
| Гарантія | Згідно умов заводу виробника |
| Вид диска | Алмазний |
- Ціна: 2 958 ₴
