Диск алмазний відрізний 1A1RSS/C3-H 180x2,6/1,8x12x22,23-14 Distar Technic Advanced Concrete



Distar Technic Advanced - це універсальний диск. Розроблено для виконання робіт з тротуарною плиткою, бетоном і чорним гранітом. Крім цього застосовується по цеглі, армованому бетону, піщанику та кольоровому граніту. За свою універсальність і доступну ціну набув широкої популярності в будівельних бригадах. Алмазний диск виконаний в двох варіаціях, 125 і 230 мм, з товщиною сегмента 2.2 і 2.6. Висота алмазного покриття практично однакова, 11-12 мм. Швидкість роботи 0.5 метрів в хвилину при ресурсі роботи до 60 погонних метрів на бетоні марки м400 з арматурою до 12 мм. Завдяки інноваційної форми сегментів, диск ефективно охолоджується в закритих кожухах штроборізів, тому цей диск найкращим чином підходить для виконання робіт по штробленню під електропроводку та водопровід.
Характеристики:
- Діаметр: 180 мм.
- Діаметр посадкового місця: 22,23 мм.
- Товщина 2,6 мм.
- Висота алмазної кромки: 12 мм.
- Кількість сегментів: 14.
- Вид різу: сухий.
- Особливості: швидкість роботи 0.5 м за хвилину при ресурсі роботи до 60 погонних метрів на бетоні марки м400 з арматурою до 12 мм.
- Призначення: розроблений для виконання робіт з тротуарною плиткою, бетоном та чорним гранітом. Крім цього застосовується до цегли, армованого бетону, пісковика, кольорового граніту. Найкращим чином підходить для виконання робіт зі штроблення під електропроводку та водопровід.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | DISTAR |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення | Відрізний |
| Обробка матеріалу | Бетон, Граніт, Піщаник, Тротуарна плитка |
| Діаметр зовнішній | 180 мм |
| Діаметр внутрішній | 22.23 мм |
| Товщина | 2.6 мм |
| Кількість сегментів | 14 |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Сегментний |
| Вага без упаковки, кг | 0.378 |
| Висота без упаковки, мм | 12 |
| Вага в упаковці, кг | 0.468 |
| Діаметр, мм | 180 |
| Робочий матеріал | піщаник (всі види);цегла;тротуарна плитка;армований бетон;граніт (всі види);пінобетон |
| Висота алмазного шару, мм | 12 |
| Код УКТ ЗЕД | 6804 |
| Висота в упаковці, мм | 17 |
| Код ЕАН (штрих-код) | 4820067458929 |
| Сумісність з яким інструментом | УШМ |
| Товщина алмазного шару, мм | 2.3 |
| Торговельна марка | DiStar |
| Діаметр посадочного отвору, мм | 22.225 |
| Гарантія | Згідно умов заводу виробника |
| Вид диска | Алмазний |
- Ціна: 1 170 ₴
