Диск алмазний відрізний 1A1RSS/C3-H 350x3,5x15x25,4-(11,5)-24 Distar Technic Advanced




Алмазний диск Distar 1A1RSS C3 Technic Advanced є новинкою на ринку, і застосовується на швонарезчікі і бензорізи для різання бетону зі слабким і середнім рівнем армування. Також ефективно справляється з багатьма іншими будматеріаламіи цегла, граніт, піщаник. За рахунок унікального алмазного шару сегмента, висотою 15 міліметрів забезпечує максимально м'який і рівний рез. Крім того забезпечує високу швидкість роботи, яка досягає 2,5 метрів в хвилину при ресурсі в 300 метрів. За рахунок наявності спеціальних сегментів ефективно забезпечується висновок шламу з робочої області. Представлений в діаметрі від 300 до 400 міліметрів для роботи на інструменті потужністю до 9 кіловат. Роботу можливо здійснювати як з додатковим охолодженням водою, так і без нього. Також в асортименті є альтернативні диски цієї серії для КШМ, діаметром 125 і 230 мм.
Характеристики:
- Діаметр: 350 мм.
- Діаметр посадкового місця: 25.4 мм.
- Товщина 3,5 мм.
- Висота алмазної кромки: 15 мм.
- Кількість сегментів: 24.
- Тип різу: мокрий, сухий.
- Особливості: за рахунок унікального алмазного шару сегмента висотою 15 міліметрів забезпечує максимально м'який і рівний різ.
- Призначення: граніт, бетон армований, тротуарна плитка.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | DISTAR |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення | Відрізний |
| Обробка матеріалу | Граніт, Тротуарна плитка |
| Вид обробки | Швидкий різ |
| Діаметр зовнішній | 350 мм |
| Діаметр внутрішній | 25.4 мм |
| Товщина | 3.5 мм |
| Кількість сегментів | 24 |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Сегментний |
| Вага без упаковки, кг | 2.08 |
| Висота без упаковки, мм | 15 |
| Вага в упаковці, кг | 2.17 |
| Діаметр, мм | 350 |
| Робочий матеріал | цегла;тротуарна плитка;бетон бордюрний;бетон бетон слабоармированный |
| Висота алмазного шару, мм | 15 |
| Код УКТ ЗЕД | 6804 |
| Висота в упаковці, мм | 20 |
| Код ЕАН (штрих-код) | 4820067457946 |
| Сумісність з яким інструментом | Швонарезчик малої потужності;Бензоріз |
| Товщина алмазного шару, мм | 3.5 |
| Торговельна марка | DiStar |
| Діаметр посадочного отвору, мм | 25.4 |
| Гарантія | Згідно умов заводу виробника |
| Вид диска | Алмазний |
- Ціна: 4 384 ₴
