Диск алмазний відрізний 1A1R 125x1,4x10x22,23 Distar Granite




Алмазний диск Distar 1A1R Granite використовується для обробки граніту всіх видів та матеріалів із щільного пісковика. При роботі здатний забезпечити максимально високу продуктивність, при цьому має досить високий ресурс. Хорошою перевагою інструменту є ідеальний чистий різ при обробці матеріалів мокрим способом. Застосовується на верстатах і плиткорізах будь-яких моделей, що мають отвір для посадки від 22,23 до 32 мм, і дозволяють використовувати круги діаметром від 115 до 400 міліметрів. Має досить великий ресурс роботи, який досягає 700 погонних метрів, в той же час забезпечується швидкість обробки до 1,2 пог. метра за хвилину. На ринку позиціонується як один із найпотужніших дисків, при цьому робота таким інструментом дозволяє максимально знизити питомі витрати на обробку. Таким чином, використання цього пристрою стає найбільш вигідним порівняно з аналогами.
Характеристики:
- Діаметр: 125 мм.
- Діаметр посадкового місця: 22.23 мм.
- Товщина 1,4 мм.
- Висота алмазної кромки: 10 мм.
- Кількість сегментів: 1.
- Тип різу: мокрий.
- Особливості: чистий різ.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | DISTAR |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення | Відрізний |
| Обробка матеріалу | Піщаник |
| Вид обробки | Чистий рез |
| Діаметр зовнішній | 125 мм |
| Діаметр внутрішній | 22.23 мм |
| Товщина | 1.4 мм |
| Кількість сегментів | 1 |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Суцільний |
| Вага без упаковки, кг | 0.122 |
| Висота без упаковки, мм | 10 |
| Вага в упаковці, кг | 0.212 |
| Діаметр, мм | 125 |
| Робочий матеріал | піщаник (всі види);мармур твердий (кольорові породи);граніт (всі види) |
| Висота алмазного шару, мм | 10 |
| Код УКТ ЗЕД | 6804 |
| Висота в упаковці, мм | 15 |
| Код ЕАН (штрих-код) | 4820067453665 |
| Сумісність з яким інструментом | Плиткоріз;Верстат мостового типу (мобільний) |
| Товщина алмазного шару, мм | 1.4 |
| Торговельна марка | DiStar |
| Діаметр посадочного отвору, мм | 22.225 |
| Гарантія | Згідно умов заводу виробника |
| Вид диска | Алмазний |
- Ціна: 740 ₴
