Круг алмазний відрізний 1A1R 125x1,6x10x22,23 Distar Razor





Коло відрізне Distar Razor із суцільним алмазоносним шаром, може здійснювати рівний розріз без утворення сколів. Коло алмазне є універсальним, але застосовують його, як правило, для твердої кераміки, а також м'якого мармуру та плитки для підлоги. Він призначений для здійснення сухого різу, зі швидкістю прорізу 1.5 погонних метра в хвилину, диск представлений в декількох видах з різним діаметром починаючи від 115 і закінчуючи 230. У найпопулярніших діаметрах 125 і 230 мм був збільшений ріжучий алмазний шар на 20% і склав 10 мм. У комбінації з насадкою Slider Mechanic 45 можна впевнено здійснювати різ твердої керамічної плитки під кутом 45°. При роботі з диском Distar Razor забезпечується гладка кромка, повністю виключається пошкодження плитки, розтріскування покриття та інші дефекти.
Характеристики:
- Діаметр: 125 мм.
- Діаметр посадкового місця: 22.23 мм.
- Товщина 1,6 мм.
- Висота алмазної кромки: 10 мм.
- Кількість сегментів: 1.
- Вид різу: сухий.
- Особливості: суцільний алмазний шар.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | DISTAR |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення | Відрізний |
| Діаметр зовнішній | 125 мм |
| Діаметр внутрішній | 22.23 мм |
| Товщина | 1.6 мм |
| Кількість сегментів | 1 |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Суцільний |
| Вага без упаковки, кг | 0.137 |
| Висота без упаковки, мм | 10 |
| Вага в упаковці, кг | 0.227 |
| Діаметр, мм | 125 |
| Робочий матеріал | керамічна плитка на підлозі;граніт;мармур (м'які і середні породи) |
| Висота алмазного шару, мм | 10 |
| Код УКТ ЗЕД | 6804 |
| Висота в упаковці, мм | 15 |
| Код ЕАН (штрих-код) | 4820067451975 |
| Сумісність з яким інструментом | УШМ |
| Товщина алмазного шару, мм | 1.6 |
| Торговельна марка | DiStar |
| Діаметр посадочного отвору, мм | 22.225 |
| Гарантія | Згідно умов заводу виробника |
| Вид диска | Алмазний |
- Ціна: 798 ₴
