Диск алмазний відрізний 1A1RSS/C3-H 125x2,2/1,4x11x22,23-10 Distar Technic Advanced Concrete





Distar Technic Advanced - це універсальний диск. Розроблено для виконання робіт з тротуарною плиткою, бетоном і чорним гранітом. Крім цього застосовується по цеглі, армованому бетону, піщанику кольоровому граніту. За свою універсальність і доступну ціну набув широкої популярності в будівельних бригадах. Висота алмазного покриття практично однакова, 11-12 мм. Швидкість роботи 0.5 метрів в хвилину при ресурсі роботи до 60 погонних метрів на бетоні марки м400 з арматурою до 12 мм. Завдяки інноваційної форми сегментів, диск ефективно охолоджується в закритих кожухах штроборізів, тому цей диск найкращим чином підходить для виконання робіт по штробленню під електропроводку та водопровід. Випускаються діаметрами 115, 125, 150, 180, 230 мм.
Характеристики:
- Діаметр: 125 мм.
- Діаметр посадкового місця: 22,23 мм.
- Товщина 2,2 мм.
- Висота алмазної кромки: 11 мм.
- Кількість сегментів: 10
- Тип диску: сегментний.
- Вид різу: сухий.
- Особливості: швидкість роботи 0.5 метрів за хвилину при ресурсі роботи до 60 метрів погонних на бетоні марки м 400 з арматурою до 12 мм.
- Призначення: Розроблений для виконання робіт з тротуарною плиткою, бетоном та чорним гранітом. Крім цього застосовується до цегли, армованого бетону, пісковика кольорового граніту.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | DISTAR |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення | Відрізний |
| Обробка матеріалу | Бетон, Граніт, Цегла, Піщаник, Тротуарна плитка |
| Діаметр зовнішній | 125 мм |
| Діаметр внутрішній | 22.23 мм |
| Товщина | 2.2 мм |
| Кількість сегментів | 10 |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Сегментний |
| Вага без упаковки, кг | 0.175 |
| Висота без упаковки, мм | 11 |
| Вага в упаковці, кг | 0.265 |
| Діаметр, мм | 127 |
| Робочий матеріал | піщаник (всі види);цегла;тротуарна плитка;армований бетон;граніт (всі види);пінобетон |
| Висота алмазного шару, мм | 11 |
| Код УКТ ЗЕД | 6804 |
| Висота в упаковці, мм | 16 |
| Код ЕАН (штрих-код) | 4820067455614 |
| Сумісність з яким інструментом | УШМ |
| Товщина алмазного шару, мм | 2.2 |
| Торговельна марка | DiStar |
| Діаметр посадочного отвору, мм | 22.225 |
| Гарантія | Згідно умов заводу виробника |
| Вид диска | Алмазний |
- Ціна: 698 ₴
