Диск алмазний відрізний 1A1RSS/C3-H 230x2,6/1,8x12x22,23-16 мм Distar Technic Advanced Concrete





Distar Technic Advanced - це універсальний диск. Розроблено для виконання робіт з тротуарною плиткою, бетоном і чорним гранітом. Крім цього застосовується по цеглі, армованому бетону, піщанику кольоровому граніту. За свою універсальність і доступну ціну набув широкої популярності в будівельних бригадах. Алмазний диск виконаний в двох варіаціях, 125 і 230 мм, з товщиною сегмента 2.2 і 2.6. Висота алмазного покриття практично однакова, 11-12 мм. Швидкість роботи 0.5 метрів в хвилину при ресурсі роботи до 60 погонних метрів на бетоні марки м400 з арматурою до 12 мм. Завдяки інноваційної форми сегментів, диск ефективно охолоджується в закритих кожухах штроборізів, тому цей диск найкращим чином підходить для виконання робіт по штробленню під електропроводку та водопровід. Випускаються діаметрами 115, 125, 150, 180, 230 мм.
Позиціювання алмазних відрізних дисків на КШМ:

Характеристики:
- Діаметр: 230 мм.
- Діаметр посадкового місця: 22,23 мм.
- Товщина 2,6 мм.
- Висота алмазної кромки: 12 мм.
- Кількість сегментів: 16.
- Вид різу: сухий.
- Особливості: швидкість роботи 0.5 метрів за хвилину при ресурсі роботи до 60 метрів погонних на бетоні марки м 400 з арматурою до 12 мм.
- Призначення: розроблений для виконання робіт з тротуарною плиткою, бетоном та чорним гранітом. Крім цього застосовується до цегли, армованого бетону, пісковика кольорового граніту.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | DISTAR |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення | Відрізний |
| Обробка матеріалу | Бетон, Граніт, Піщаник, Тротуарна плитка, Цегла |
| Діаметр зовнішній | 230 мм |
| Діаметр внутрішній | 22.23 мм |
| Товщина | 2.6 мм |
| Кількість сегментів | 16 |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Сегментний |
| Вага без упаковки, кг | 0.667 |
| Висота без упаковки, мм | 12 |
| Вага в упаковці, кг | 0.757 |
| Діаметр, мм | 232 |
| Робочий матеріал | піщаник (всі види);цегла;тротуарна плитка;армований бетон;граніт (всі види);пінобетон |
| Висота алмазного шару, мм | 12 |
| Код УКТ ЗЕД | 6804 |
| Висота в упаковці, мм | 17 |
| Код ЕАН (штрих-код) | 4820067455621 |
| Сумісність з яким інструментом | УШМ |
| Товщина алмазного шару, мм | 2.6 |
| Торговельна марка | DiStar |
| Діаметр посадочного отвору, мм | 22.225 |
| Гарантія | Згідно умов заводу виробника |
| Вид диска | Алмазний |
- Ціна: 1 480 ₴
