Диск алмазний відрізний 1A1R 200x1,6x10x25,4 мм Distar Hard Ceramics



Диск алмазний Distar Hard Ceramics призначений для високоякісного різання керамічної плитки з декоративним покриттям і без нього, а також керамограніту. Швидкість різу в хвилину становить 1,1 метрів погонних, при ресурсі в 1000 пог. м, завдяки своєму ресурсу на обробку матеріалу, досягається вигідна експлуатація інструменту за допомогою менших витрат. Здебільшого застосовується для роботи з рельєфною глазур'ю, на стіни і підлогу, керамікою, керамогранітом, а також всіма видами граніту і мармуру в рідкісних випадках. Має широку лінійку діаметрів диска від 115 мм до 400 мм, який використовується на плиткоріз з потужністю 0,8-1,5 кВт з частотою обертання 2900 оборотів за хвилину. Для діаметрів 200-250 мм і 2-2,5 кВт для 300-400 мм. При цьому необхідна подача води в кількості від 5 літрів за одну хвилину роб. процесу. За інших показників продуктивність змінюється. Hard Ceramics – це диск для швидкої та чистої роботи.
Характеристики:
- Діаметр: 200 мм.
- Діаметр посадкового місця: 25,4 мм.
- Товщина 1,6 мм.
- Висота алмазної кромки: 10 мм.
- Кількість сегментів: 1.
- Вид різу: мокрий, подача води в кількості від 5 літрів за одну хвилину робочого процесу.
- Особливості: диск для швидкої та чистої роботи.
- Призначення: призначений для високоякісного різання керамічної плитки з декоративним покриттям та без нього, а також керамограніту.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | DISTAR |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення | Відрізний |
| Обробка матеріалу | Керамічна плитка, Керамограніт |
| Вид обробки | Швидкий різ, Чистий рез |
| Діаметр зовнішній | 200 мм |
| Діаметр внутрішній | 25.4 мм |
| Товщина | 1.6 мм |
| Кількість сегментів | 1 |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Суцільний |
| Вага без упаковки, кг | 0.355 |
| Висота без упаковки, мм | 10 |
| Вага в упаковці, кг | 0.445 |
| Діаметр, мм | 200 |
| Робочий матеріал | керамічна плитка настінна;кварцит;граніт;мармур (м'які і середні породи) |
| Висота алмазного шару, мм | 10 |
| Код УКТ ЗЕД | 6804 |
| Висота в упаковці, мм | 15 |
| Код ЕАН (штрих-код) | 4820067453870 |
| Сумісність з яким інструментом | Плиткоріз;Верстат мостового типу (мобільний) |
| Товщина алмазного шару, мм | 1.6 |
| Торговельна марка | DiStar |
| Діаметр посадочного отвору, мм | 25.4 |
| Гарантія | Згідно умов заводу виробника |
| Вид диска | Алмазний |
- Ціна: 1 336 ₴
