Круг алмазний відрізний 1A1R 200x1,6x10x25,4 диск Distar Granite



Алмазний круг Distar Granite1A1R використовується для обробки граніту всіх видів і матеріалів із щільного пісковика. При роботі здатний забезпечити максимально високу продуктивність, при цьому володіє досить високим ресурсом. Хорошою перевагою інструменту є ідеальний чистий рез, при обробці матеріалів мокрим способом. Застосовується на верстатах і плиткорезах будь-яких моделей, що мають посадочне гніздо від 22,23 до 32 мм, що дозволяють використовувати круги діаметром від 115 до 400 міліметрів. Володіє досить великим ресурсом роботи, який досягає 700 погонних метрів (для діаметра 200 мм), в той же час забезпечується швидкість обробки до 1,2 пог. метра в хвилину. На ринку позиціонується як один з найбільш потужних дисків, при цьому робота таким інструментом дозволяє максимально знизити питомі витрати на обробку. Таким чином, використання цього інструменту стає найбільш вигідним порівняно з аналогами.
Характеристики:
- Діаметр: 200 мм.
- Діаметр посадковий: 25.4 мм.
- Товщина: 1.6 мм.
- Висота алмазної кромки: 10 мм.
- Максимальна кількість обертів: 3050 об/хв.
- Максимальна швидкість: 32 м/сек.
- Тип різу: мокрий.
- Призначення: для обробки граніту всіх видів та матеріалів із щільного пісковика, чистий різ.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | DISTAR |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення | Відрізний |
| Обробка матеріалу | Граніт, Піщаник |
| Вид обробки | Чистий рез |
| Діаметр зовнішній | 200 мм |
| Діаметр внутрішній | 25.4 мм |
| Товщина | 1.6 мм |
| Кількість сегментів | 1 |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Суцільний |
| Вага без упаковки, кг | 0.37 |
| Висота без упаковки, мм | 10 |
| Вага в упаковці, кг | 0.46 |
| Діаметр, мм | 200 |
| Робочий матеріал | піщаник (всі види);мармур твердий (кольорові породи);граніт (всі види) |
| Висота алмазного шару, мм | 10 |
| Код УКТ ЗЕД | 6804 |
| Висота в упаковці, мм | 15 |
| Код ЕАН (штрих-код) | 4820067453849 |
| Сумісність з яким інструментом | Плиткоріз;Верстат мостового типу (мобільний) |
| Товщина алмазного шару, мм | 1.6 |
| Торговельна марка | DiStar |
| Діаметр посадочного отвору, мм | 25.4 |
| Гарантія | Згідно умов заводу виробника |
| Вид диска | Алмазний |
- Ціна: 1 210 ₴
