Круг алмазний відрізний 1A1R 400x2,4x10x32 Granite Premium

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Алмазний диск DISTAR 1A1R Granite Premium застосовується професіоналами для різання твердих матеріалів, таких як граніт, мармур і габро. Також допустиме не часте застосування (з перервами) для плитки і керамограніту. Непогано справляється з різом під 45 градусів при необхідності. Використовується такий диск на спеціальних ручних плиткорізах або верстатах, з обладнанням подачі в місце різу води для охолодження. На ринку є безліч різновидів інструменту в залежності від необхідного діаметра, зокрема від 125 до 400 міліметрів. Має досить високий рівень продуктивності і ресурс роботи. На прикладі дисків діаметром 200-250 мм, продуктивність досягає 1,2 погонних метрів, ресурс до 6,7 м.кв або ж 700 м.пог.
Характеристики:
- Діаметр: 400 мм.
- Діаметр посадковий: 32 мм.
- Товщина: 2.4 мм.
- Висота алмазної кромки: 10 мм.
- Кількість сегментів: 30.
- Максимальна кількість обертів: 3000 об/хв.
- Максимальна швидкість: 63 м/сек.
- Тип різу: мокрий.
- Призначення: різання граніту, мармуру.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | DISTAR |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення | Відрізний |
| Обробка матеріалу | Граніт, Мармур |
| Діаметр зовнішній | 400 мм |
| Діаметр внутрішній | 32 мм |
| Товщина | 2.4 мм |
| Кількість сегментів | 30 |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага без упаковки, кг | 2.03 |
| Висота без упаковки, мм | 10 |
| Вага в упаковці, кг | 2.12 |
| Діаметр, мм | 400 |
| Робочий матеріал | мармур (всі види);граніт (всі види) |
| Висота алмазного шару, мм | 10 |
| Код УКТ ЗЕД | 6804 |
| Висота в упаковці, мм | 15 |
| Код ЕАН (штрих-код) | 4820067454761 |
| Сумісність з яким інструментом | Плиткоріз;Верстат мостового типу (мобільний) |
| Товщина алмазного шару, мм | 2.4 |
| Торговельна марка | DiStar |
| Діаметр посадочного отвору, мм | 32 |
| Гарантія | Згідно умов заводу виробника |
| Вид диска | Алмазний |
- Ціна: 3 598 ₴
