Круг алмазний відрізний 1A1R Turbo 125x2,8x8x22,23/M14F диск Distar Duplex



Одним з кращих інструментів для шліфування та різання можна по праву вважати алмазний інструмент Distar Duplex, який досить ефективно поєднує як функції шліфувального кола, так і диска для різання. Застосування диска дозволяє максимально продуктивно працювати з гранітом та мармуром при використанні ручних кутошліфувальних машин. Обробка проводиться сухим способом без додаткового охолодження водою. Корпус інструменту оснащений алмазним армуванням, завдяки чому без особливих зусиль можна виконувати різи будь-якого типу, у тому числі криволінійні.
Distar Duplex представлений в одному варіанті діаметром 125 міліметрів, що дозволяє використовувати його для будь-яких моделей КШМ зі стандартним кріпленням диска М14. А алмазний пласт завтовшки 2,8 міліметрів робить роботу максимально продуктивною.
Характеристики:
- Діаметр: 125 мм.
- Діаметр посадковий: М14.
- Товщина: 2.8 мм.
- Максимальна кількість обертів: 12250 об/хв.
- Максимальна швидкість: 80 м/с.
- Тип різу: сухий.
- Призначення: шліфування, різання.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | DISTAR |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення | Відрізний |
| Обробка матеріалу | Граніт, Керамічна плитка, Керамограніт, Мармур |
| Вид обробки | Шліфування |
| Діаметр зовнішній | 125 мм |
| Діаметр внутрішній | 14 мм |
| Товщина | 2.8 мм |
| Кількість сегментів | 1 |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Турбо |
| Вага без упаковки, кг | 0.287 |
| Висота без упаковки, мм | 8/25 |
| Вага в упаковці, кг | 0.377 |
| Діаметр, мм | 125 |
| Робочий матеріал | піщаник (всі види);мармур твердий (кольорові породи);граніт (всі види) |
| Висота алмазного шару, мм | 8/25 |
| Код УКТ ЗЕД | 6804 |
| Висота в упаковці, мм | 13 |
| Код ЕАН (штрих-код) | 4820067455911 |
| Сумісність з яким інструментом | УШМ |
| Товщина алмазного шару, мм | 2.8 |
| Торговельна марка | DiStar |
| Діаметр посадочного отвору, мм | 22.225/M14F |
| Гарантія | Згідно умов заводу виробника |
| Вид диска | Алмазний |
- Ціна: 1 498 ₴
