Алмазний диск BIHUI Cyclon, 125мм (DCBM5)




Алмазний диск BIHUI Cyclon виготовлений спеціально для обробки потовщеного керамограніту товщиною до 20 мм, граніту та мармуру. Має великий ресурс та високу швидкість різання. Це найшвидший диск для сухого різання кераміки на КШМ. Його швидкість досягає 2 погонних метрів за хвилину.
При тестуванні диска на керамограніті ресурс становив майже 440 погонних метрів, що досить непогано, для інструменту, що використовується в сухому різанні. Однак, диск дає в порівнянні з іншими дисками BIHUI великі сколи.
Корпус диска, посилений фланцем, що дозволяє витримувати навантаження навіть на твердому матеріалі, надає йому підвищену міцність на вигин, дозволяє використовувати його на високих обертах та для різання під кутом 45°.
Технологія виробництва: гаряче пресування.
Характеристики:
Діаметр: 125мм.
Призначення: потовщений керамограніт до 20 мм, граніт, мармур, твердої кераміки, всі види каменю.
Для інструменту: плиткоріз, каменерізний верстат, КШМ.
Посадковий діаметр: 22,23 мм.
Товщина ріжучої кромки: 1,6 мм.
Ширина алмазного напилення: 10 мм.
Максимальна кількість обертів: 12250 об/хв.
Вид різання: сухий.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | BIHUI |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Відрізний |
| Обробка матеріалу | Камінь, Плитка, Граніт, Кераміка, Керамічна плитка, Керамограніт, Мармур, Штучний камінь |
| Вид обробки | Шліфування |
| Матеріал кола | Алмаз |
| Діаметр зовнішній | 125 мм |
| Діаметр внутрішній | 22.23 мм |
| Товщина | 1.6 мм |
| Кількість сегментів | 1 |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
- Ціна: 620 ₴
