Тримач-насадка гумова BIHUI для шліфувальних дисків з липучкою ∅100мм М14 (DPPH4)





Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Тримач-насадка BIHUI на УШМ для шліфувальних дисків з липучкою.
Тримач виготовлений з високоякісної гуми середньої жорсткості, яка не виділяє неприємний запах.
-
Діаметр насадки - 100 мм.
-
Кріплення насадки - М14.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | BIHUI |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Коло |
| Діаметр | 100 мм |
| Матеріал втулки | Метал |
| Стан | Новий |
| Обробка матеріалу | Граніт, Керамограніт, Кераміка, Плитка, Штучний камінь, Керамічна плитка |
| Матеріал кола | Алмаз |
| Діаметр зовнішній | 100 мм |
| Діаметр внутрішній | 14 мм |
| Кількість сегментів | 1 |
| Тип оброблення | Шліфування |
| Кількість в упаковці | 1 |
| Товщина | 15.0 |
| Призначення | Шліфувальний |
- Ціна: 390 ₴



