КШМ (кутова шліфувальна машина) BIHUI 1200W, 125 мм болгарка з регулюванням обертів(AG1200)





Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кутова шліфувальна машина BIHUI 1200 Вт з регулюванням обертів і плавним пуском. Має режим захисту при появі світла... якщо пропало світло під час користування, а кнопку живлення забули вимкнути, то КШМ не ввімкнеться коли напруга відновиться. Для того щоб КШМ знову запрацювала - потрібно кнопку живлення вимкнути, а потім знову увімкнути.
Використовується для полірування, свердління та шліфування
Напруга: 220 В.
Потужність: 1200 Вт.
Швидкість обертання: 3000-11000 об / хв.
Вага: 2,1 кг.
Рівень шуму: 102 дБ.
Максимальний рівень вібрації: 36,3 м/с².
Регулювання обертів: Так
Захист включення при появі напруги: Так
Клас ізоляції: 2 клас.
Клас захисту: ІР20.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BIHUI |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | кутова (болгарка) |
| Споживана потужність | 1200 Вт |
| Максимальна кількість обертів | 11000 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 125 мм |
| Живлення | Мережа 220В |
| Довжина мережевого кабелю | 3 метри |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Комплектація | |
| Кейс в комплекті | Так |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Напруга | 220 В |
| Електр. регулювання обертів | Так |
| Число оборотів, об/хв | 3000 - 11000 |
| Потужність | 1200 Вт. |
| Діаметр диска, мм | 125 |
| Робота по бетону (каменю) | Так |
| Посадковий діаметр, мм | 22.2 |
| Вага (кг) | 2.1 |
| Захист від повторного пуску | Так |
- Ціна: 3 750 ₴





