Алмазний диск 1A1R 125x22,23H Distar Perfect 125 мм х 1,5 мм





Диск Perfect - це чудовий інструмент для професіоналів, які шукають бездоганне різання та надійність в одному диску. Він був розроблений для подолання обмежень диска Esthete і має унікальну сендвічну конструкцію шару, що забезпечує максимальну чистоту різання. Однак його перевага не закінчується тільки на цьому. Диск Перфект має збільшену товщину шару в 1,5 мм та додатковий фланцевий корпус, який забезпечує підвищену міцність та надійність у роботі. Тепер ви можете сміливо виконувати різання під 90 градусів у сухому режимі на кутошліфувальній машині без побоювання вивести диск із ладу.
Диск Perfect має зовнішній діаметр 125 мм та посадкове місце 22,2 мм, що робить його універсальним інструментом для більшості кутошліфувальних машин. Насолоджуйтесь бездоганною різкою суперчистою кромкою завдяки диску Perfect.
Характеристики:
- Діаметр: 125 мм.
- Товщина диска: 1,5 мм.
- Посадкове місце: 22.23 мм.
- Тип різу: сухий.
- Призначення: чистий різ.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | DISTAR |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення | Відрізний |
| Вид обробки | Чистий рез |
| Діаметр зовнішній | 125 мм |
| Діаметр внутрішній | 22.23 мм |
| Товщина | 1.5 мм |
| Кількість сегментів | 1 |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
- Ціна: 2 320 ₴


