Диск алмазний Robotool X-type 125 мм
з ПДВ








Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Алмазний диск X-type - диск з малюнком алмазного шару у вигляді вишиванки або павутинки.
Це універсальний диск для різання плитки, керамограніту, штучного та натурального каменю з великим ресурсом. Диск має високу швидкість різання.
Характеристики:
- Діаметр: 125 мм.
- Посадковий розмір: 22,23 мм.
- Товщина диска: 1,4 мм.
- Ширина діамантового шару: 10 мм.
- Призначення: для плитки, керамограніту, штучного та натурального каменю.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Robotool |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Відрізний |
| Діаметр зовнішній | 125 мм |
| Діаметр внутрішній | 22.23 мм |
| Товщина | 1.4 мм |
| Кількість сегментів | 1 |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
- Ціна: 445 ₴
