Диск алмазний відрізний 1A1R 125x1,6x25x22,23 Distar Edge Dry





45° Легко!
Різання керамічної плитки під 45 градусів «засувка» – найпоширеніша операція в обробних роботах. Багато майстрів виконують її вручну кутошліфувальною машиною. Вимоги до алмазного диска: достатня жорсткість корпусу, в той же час м'якість різання, можливість підшліфування кромки.
Саме такі властивості і має диск Edge Dry. Широкий двосторонній алмазоносний шар 25 мм армує корпус, робить його жорстким. У той же час алмазоносна зв'язка з стільниковим малюнком шару робить різання м'яким і високопродуктивним. Велика площина створює ефект "опори", спрямовуючи диск строго по прямій. Додатково можна підшліфувати край торця плитки.
З таким диском задирка 45° стає суцільним задоволенням!
Диск випускається діаметром 125 мм, посадковим місцем 22,23 мм. Застосовується на КШМ без застосування охолодження.
Характеристики:
- Діаметр: 125 мм.
- Діаметр посадковий: 22,23 мм.
- Товщина: 1.6 мм.
- Висота алмазної кромки: 25 мм.
- Максимальна кількість обертів: 12250 об/хв.
- Максимальна швидкість: 80 м/с.
- Тип різу: сухий.
- Призначення: різ плитки прямий та під 45°.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | DISTAR |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення | Відрізний |
| Обробка матеріалу | Керамічна плитка, Керамограніт |
| Вид обробки | Швидкий різ, Шліфування |
| Діаметр зовнішній | 125 мм |
| Діаметр внутрішній | 22.23 мм |
| Товщина | 1.6 мм |
| Кількість сегментів | 1 |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага без упаковки, кг | 0.15 |
| Вага в упаковці, кг | 0.24 |
| Робочий матеріал | керамічна плитка настінна;керамічна плитка на підлозі;керамограніт |
| Код УКТ ЗЕД | 6804 |
| Висота в упаковці, мм | 30 |
| Код ЕАН (штрих-код) | 4820067459940 |
| Торговельна марка | DiStar |
| Гарантія | Згідно умов заводу виробника |
- Ціна: 1 840 ₴

