Диск алмазний відрізний 1A1R 125x1,4x10x22,23 Distar Gres Master





З диском Distar Gres Master швидше не буває. З кожним роком з'являються все нові види керамогранитної плитки з підвищеною морозостійкістю, та стійкістю до стирання. Все частіше використовують керамограніт товщиною 14, 20 мм. Такі матеріали дуже важко ріжуться звичайними алмазними дисками. Відбувається горіння, деформація диска, зупинка в розрізі. Диск Gres Master створений саме для таких складних умов застосування. Евольвентні турбовані пази алмазоносного шару ефективно врізаються в міцний матеріал, охолоджуючи зону різання. Диск м'яко врізається навіть в самий товстий керамограніт. Завдяки такій високій продуктивності - це найшвидший диск з усієї лінійки Distar. Диск також буде різати звичайні керамограніти, але з дуже високою швидкістю. Якість кромки поступається диску Esthete і Decor Slim, але дуже часто така чистота і не потрібна, особливо там де стик плитки закривається молдингом. Випускається в діаметрах 115, 125 мм. Використовується на КШМ без застосування охолодження.
Позиціювання алмазних відрізних дисків на КШМ:

По вертикалі – швидкість (м пог./хв), по горизонталі – якість кромки
Дані приведені за умов:
• керамограніт, 10 мм;
• диск Ø 125 мм;
• справна КШМ потужністю 1,4 кВт, з частотою обертання 11 000 об/хв;
• температура повітря +25 C°.
Дані є довідковими. При інших умовах експлуатації параметри працездатності можуть істотно відрізнятися.
/ # / - Якість кромки
/ 3 / - Середнє
/ 4 / - Гарне
/ 5 / - Відмінне
Характеристики:
- Діаметр: 125 мм.
- Діаметр посадкового місця: 22,23 мм.
- Товщина 1,4 мм.
- Висота алмазної кромки: 10 мм.
- Кількість сегментів: 1.
- Тип диску: турбований.
- Вид різу: сухий.
- Особливості: найшвидший диск зі всієї лінійки Distar.
- Призначення: використовують для різання керамограніту завтовшки до 20 мм.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | DISTAR |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення | Відрізний |
| Обробка матеріалу | Керамічна плитка, Керамограніт |
| Вид обробки | Швидкий різ |
| Діаметр зовнішній | 125 мм |
| Діаметр внутрішній | 22.23 мм |
| Товщина | 1.4 мм |
| Кількість сегментів | 1 |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Суцільний |
| Вага без упаковки, кг | 0.113 |
| Висота без упаковки, мм | 10 |
| Вага в упаковці, кг | 0.203 |
| Діаметр, мм | 125 |
| Робочий матеріал | керамічна плитка настінна;керамограніт;керамічна плитка на підлозі;мармур (всі види);кераміка;граніт (всі види) |
| Висота алмазного шару, мм | 10 |
| Код УКТ ЗЕД | 6804 |
| Висота в упаковці, мм | 15 |
| Код ЕАН (штрих-код) | 4820067455461 |
| Сумісність з яким інструментом | УШМ |
| Товщина алмазного шару, мм | 1.4 |
| Торговельна марка | DiStar |
| Діаметр посадочного отвору, мм | 22.23 |
| Гарантія | Згідно умов заводу виробника |
| Вид диска | Алмазний |
- Ціна: 1 098 ₴

