Диск алмазний відрізний 1A1R 250x1,8x10x25,4 Distar Granite Premium



Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Алмазний диск Distar 1A1R Granite Premium застосовується професіоналами для різання твердих матеріалів, таких як граніт, мармур і габро. Також допустиме не часте застосування (з перервами) для плитки і керамограніту. Непогано справляється з різом під 45 градусів при необхідності. Використовується такий диск на спеціальних ручних плиткорізах або верстатах, з обладнанням подачі в місце різу води для охолодження. На ринку є безліч різновидів інструменту в залежності від необхідного діаметра, зокрема від 125 до 400 міліметрів. Має досить високий рівень продуктивності і ресурс роботи. На прикладі дисків діаметром 200-250 мм, продуктивність досягає 1,2 погонних метрів, ресурс до 6,7 м.кв або ж 700 м.пог.
Характеристики:
- Діаметр: 250 мм.
- Діаметр посадкового місця: 25.4 мм.
- Товщина 1,8 мм.
- Висота алмазної кромки: 10 мм.
- Кількість сегментів: 16.
- Тип різу: мокрий.
- Особливості: володіє досить високим рівнем продуктивності та ресурсом роботи.
- Призначення: для різання твердих матеріалів, таких як граніт, мармур та габро.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | DISTAR |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення | Відрізний |
| Обробка матеріалу | Граніт, Мармур |
| Вид обробки | Швидкий різ |
| Діаметр зовнішній | 250 мм |
| Діаметр внутрішній | 25.4 мм |
| Товщина | 1.8 мм |
| Кількість сегментів | 16 |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага без упаковки, кг | 0.555 |
| Висота без упаковки, мм | 10 |
| Вага в упаковці, кг | 0.645 |
| Діаметр, мм | 250 |
| Робочий матеріал | мармур (всі види);граніт (всі види) |
| Висота алмазного шару, мм | 10 |
| Код УКТ ЗЕД | 6804 |
| Висота в упаковці, мм | 15 |
| Код ЕАН (штрих-код) | 4820067454730 |
| Сумісність з яким інструментом | Плиткоріз;Верстат мостового типу (мобільний) |
| Товщина алмазного шару, мм | 1.8 |
| Торговельна марка | DiStar |
| Діаметр посадочного отвору, мм | 25.4 |
| Гарантія | Згідно умов заводу виробника |
| Вид диска | Алмазний |
- Ціна: 1 542 ₴
