Диск алмазний відрізний 1A1RSS/C3-H 400x3,5x15x25,4 Distar Technic Advanced





Алмазний диск Distar 1A1RSS C3 Technic Advanced є новинкою на ринку, і застосовується на швонарезчікі і бензорізи для різання бетону зі слабким і середнім рівнем армування. Також ефективно справляється з багатьма іншими будматеріаламіи цегла, граніт, піщаник. За рахунок унікального алмазного шару сегмента, висотою 15 міліметрів забезпечує максимально м'який і рівний рез. Крім того забезпечує високу швидкість роботи, яка досягає 2,5 метрів в хвилину при ресурсі в 300 метрів. За рахунок наявності спеціальних сегментів ефективно забезпечується висновок шламу з робочої області. Представлений в діаметрі від 300 до 400 міліметрів для роботи на інструменті потужністю до 9 кіловат. Роботу можливо здійснювати як з додатковим охолодженням водою, так і без нього. Також в асортименті є альтернативні диски цієї серії для КШМ, діаметром 125 і 230 мм.
Характеристики:
- Діаметр: 400 мм.
- Діаметр посадкового місця: 25.4 мм.
- Товщина 3,5 мм.
- Висота алмазної кромки: 15 мм.
- Кількість сегментів: 28.
- Вид різу: сухий, мокрий.
- Особливості: швидкість різу за хвилину досягає 2,5 метрів за хвилину при ресурсі 300 метрів.
- Призначення: для різання бетону зі слабким та середнім рівнем армування. Також ефективно справляється з багатьма іншими будівельними матеріалами: цегла, граніт, піщаник.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | DISTAR |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення | Відрізний |
| Обробка матеріалу | Бетон, Граніт, Цегла, Піщаник |
| Вид обробки | Швидкий різ |
| Діаметр зовнішній | 400 мм |
| Діаметр внутрішній | 25.4 мм |
| Товщина | 3.5 мм |
| Кількість сегментів | 28 |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Сегментний |
| Вага без упаковки, кг | 2.7 |
| Висота без упаковки, мм | 10 |
| Вага в упаковці, кг | 2.79 |
| Діаметр, мм | 400 |
| Робочий матеріал | цегла;тротуарна плитка;бетон бордюрний;бетон бетон слабоармированный |
| Висота алмазного шару, мм | 10 |
| Код УКТ ЗЕД | 6804 |
| Висота в упаковці, мм | 15 |
| Код ЕАН (штрих-код) | 4820067457960 |
| Сумісність з яким інструментом | Швонарезчик малої потужності;Бензоріз |
| Товщина алмазного шару, мм | 3.5 |
| Торговельна марка | DiStar |
| Діаметр посадочного отвору, мм | 25.4 |
| Гарантія | Згідно умов заводу виробника |
| Вид диска | Алмазний |
- Ціна: 5 338 ₴


