Диск алмазний відрізний 1A1R 125x1,1x6x22,23 мм Distar Esthete 2.0





Алмазний диск Distar 1A1R Esthete 2.0 застосовується для різання керамічних матеріалів з наявністю декоративних покриттів.
Оснащений ультра-тонким алмазоносним шаром 1,1 міліметр, що дозволяє виконувати різання плитки навіть з м'яким глазурованим покриттям.
Алмазоносний шар має дрібне алмазне зерно. Диск виконує настільки чистий різ, що здебільшого може навіть замінити верстат-плиткоріз.
На ринку коло представлене у двох варіаціях, діаметром 125 та 115 мм, що дає можливість його використання на будь-яких моделях КШМ зі стандартним посадковим кріпленням.
Нова конструкція диска з ефектом прозорого корпусу у різі дозволяє контролювати лінію різання.
Корпус диска, посилений фланцем, забезпечує упевнене різання твердої керамічної плитки.
Лазерна сегментація забезпечує ефективне охолодження ріжучого шару.
Характеристики:
- Діаметр: 125 мм.
- Діаметр посадкового місця: 22,23 мм.
- Товщина 1,1 мм.
- Товщина корпусу: 0,8 мм.
- Висота алмазної кромки: 6 мм.
- Кількість сегментів: 5.
- Вид різу: сухий.
- Особливості: чистий різ.
- Призначення: застосовується для різання керамічних матеріалів з декоративними покриттями.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | DISTAR |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення | Відрізний |
| Обробка матеріалу | Керамічна плитка, Керамограніт |
| Вид обробки | Чистий рез |
| Діаметр зовнішній | 125 мм |
| Діаметр внутрішній | 22.23 мм |
| Товщина | 1.1 мм |
| Кількість сегментів | 5 |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага без упаковки, кг | 0.155 |
| Висота без упаковки, мм | 8 |
| Вага в упаковці, кг | 0.245 |
| Діаметр, мм | 125 |
| Робочий матеріал | керамічна плитка настінна;керамограніт;керамічна плитка на підлозі |
| Висота алмазного шару, мм | 6 |
| Код УКТ ЗЕД | 6804 |
| Висота в упаковці, мм | 13 |
| Код ЕАН (штрих-код) | 4820067455867 |
| Сумісність з яким інструментом | УШМ |
| Товщина алмазного шару, мм | 1.1 |
| Торговельна марка | DiStar |
| Діаметр посадочного отвору, мм | 22.23 |
| Гарантія | Згідно умов заводу виробника |
| Вид диска | Алмазний |
- Ціна: 1 395 ₴





