Плиткоріз ручний Shijing 3021
-12%





У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Професійна серія ручних плиткорізів Shijing - призначений для роботи з щоденним різом плитки.
Довжина різу: 800 мм.
Плиткорізи розраховані для професійного та інтенсивного використання.
- Конструкція має суцільнометалеві напрямну, каретка плиткоріза рухається на підшипниках, що дозволяє більш плавно і акуратно виконувати рез;
- У плиткорізі передбачений червоний промінь, який дозволяє точно спроектувати майбутній різ;
- Зручна фіксована довга ручка дозволяє знизити навантаження на руку і без зусиль різати навіть товсті плитку;
- Станок створений з міцного молібденового сплаву, що забезпечує тривалий термін експлуатації;
- Виробник використовує ріжучий диск власної розробки, здатний витримати рез до 30 тисяч метрів плитки.
- плиткоріз на суцільнометалевою направляючої, що гарантує стійкість до згинання (з антикорозійною обробкою);
- каретка на підшипниках, що забезпечує більш гладке ковзання під час різання;
- робочий стіл верстата виготовлений з екструдованого алюмінію, що надає плиткорезу міцність і легкість;
- оснащений алюмінієвими розсувними опорами для забезпечення стійкості кераміки великого формату;
- також оснащений бічним упором для серійної різання і фіксації заготовок під кутом 45º;
- плиткоріз з ріжучим роликом;
- лазерний покажчик реза
- розширювачі робочого столу з лінійкою і упором;
- шестигранник.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вага | 12 кг |
| Виробник | Shijing |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр різального ролика | 22 мм |
| Максимальна глибина різу | 16 мм |
| Максимальна довжина різу | 800 мм |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
- Ціна: 4 999 ₴


