Плиткоріз ручний Shijing 1322





Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Професійна серія ручних плиткорізів Shijing. Міцні і точні верстати, які призначені для точної прямий і діагонального різання будь-якого типу керамічної плитки, в тому числі і великоформатного керамограніта.
Довжина різу: 800 мм.
Плиткорізи розраховані для професійного та інтенсивного використання.
- Конструкція має подвійні суцільнометалеві напрямні (не порожні трубки), каретка плиткоріза рухається на підшипниках , що дозволяє більш плавно і акуратно виконувати рез;
- У плиткорізі передбачений зелений промінь, який дозволяє точно спроектувати майбутній різ;
- Зручна фіксована довга ручка дозволяє знизити навантаження на руку і без зусиль різати навіть товсту плитку;
- Станок створений з міцного молібденового сплаву, що забезпечує тривалий термін експлуатації;
- Виробник використовує ріжучий диск власної розробки, здатний витримати рез до 20 тисяч метрів плитки.
- лазерний покажчик різу в комплекті з зарядним пристроєм;
- плиткоріз на суцільнометалевих направляючих Ø20мм, що гарантує їх стійкість до згинання (з антикорозійною обробкою);
- каретка на лінійних підшипниках, що забезпечує більш гладке ковзання під час різання;
- робочий стіл верстата виготовлений з екструдованого алюмінію, що надає плиткорезу міцність і легкість;
- оснащений алюмінієвими розсувними опорами для забезпечення стійкості кераміки великого формату;
- також оснащений бічним упором для серійної різання і фіксації заготовок під кутом 45º;
- притискна лапка оснащена магнітною фіксацією.
- плиткоріз з ріжучим роликом;
- лазерний покажчик різу з акумулятором (може працювати від акумулятора, що входить в комплект або від 2 батарейок типу "АА")
- зарядний пристрій від акумулятора;
- розширювачі робочого столу з лінійкою і упором;
- бачок для подачі масла на різальний ролик;
- шестигранник.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вага | 14 кг |
| Виробник | Shijing |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр різального ролика | 22 мм |
| Максимальна глибина різу | 15 мм |
| Максимальна довжина різу | 850 мм |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
- Ціна: 8 499 ₴

