Диск алмазний BIHUI B-MAGIC 125х1,4х10х22,23 мм синій





Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Високоякісний алмазний диск BIHUI B-MAGIC 125х1,4х10х22,23 мм.
Це диск з турбірованим ріжучим краєм S-типу. Забезпечує точний, якісний і швидкий рез.
Даний диск можна описати як універсальний - будь-яка плитка. Диск має товщину кромки всього 1,4 мм. Диск призначений для чистової сухого та мокрого різання твердої кераміки, керамограніта, гранітної і мармурової плитки. Так само часто використовується для розшивки швів.
S-образна ріжуча кромка дозволяє різати без застосування води, з мінімальними сколами які легко допрацьовуються черепашками або алмазними притірами.
Корпус диска, посилений фланцем, що дозволяє витримувати навантаження навіть на твердому матеріалі, надає йому підвищену міцність на вигин, дозволяє використовувати його на високих оборотах і для різання під кутом 45 °.
Технологія виробництва: гаряче пресування.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | BIHUI |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Максимальна кількість оборотів | 6500 |
| Для інструменту | УМШ, верстат каменерізний, плиткоріз |
| Ширина шліфування | 230 мм |
| Призначення | гранітна та мармурова плитка, Керамограніт, тверда кераміка |
| Тип шліфмашини | кутова (болгарка) |
| Вага | 5.2 |
| Товщина ріжучої кромки | 1,4 |
| Посадковий діаметр | 22,23 мм |
| Харчування | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 2400 |
| Кут різання | 90 градусів |
| Вид різання | різка з охолодженням водою, суха |
- Ціна: 950 ₴

